msgbartop

Stać Cię na odrobinę luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny? Nie chcesz wtapiać się w tłum podczas spaceru po mieście, nosząc ubrania z sieciówek? Wolisz modę outlet? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. Na stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane ekskluzywne ubrania dla Ciebie, Twojego męża i Waszych dzieci. Każdy wpis został opatrzony zdjęciem i informacją o cenie, dzięki czemu od razu widzisz, który ciuszek może Cię zainteresować. Nie zapomnij kliknąć w ikonkę kanału RSS (na górze po prawej), aby śledzić kolejne markowe produkty opisywane na naszej stronie.
msgbarbottom

20-05-2017 Mężczyzna w stylu vintage

decobazaar(mężczyznawstyluvintage).jpg

Styl vintage staje się ostatnio coraz bardziej popularny. Ciekawie wygląda on również na mężczyznach. Czym charakteryzuje się mężczyzna w stylu vintage?!

 

Vintage

Vintage to styl, który garściami czerpie z minionych epok. Nazywa się go niekiedy nowoczesną starością z tej racji, że zgrabnie łączy stare inspiracje z nowymi trendami. Obecnie jako vintage królują zwłaszcza lata 70-te, lata 80-te i lata 90-te. Królują one jednak nie tylko w samym stylu, ale również w wystroju, co można zauważyć chociażby w modzie oraz w reklamie.

 

Kreować styl

Każdy, kto chce być stylowy, powinien po prostu mieć styl. Swój styl należy zdefiniować i dopasować do swojej osobowości. Trzeba też zdobyć podstawową wiedzę na jego temat i odpowiednie wzorce. Ponadto oczyścić szafę ze zbędnych rzeczy, zachowując tylko te niezbędne i powiększyć o kolejne potrzebne budując bazę ubrań. Ważne, aby ubierać eleganckie ubrania, w modnych fasonach i kolorach, a przede wszystkim we właściwych rozmiarach. Dopełnieniem okażą się jak najlepsze buty. Czyniąc te wszystkie kroki wykreujemy własny styl.

 

Mężczyzna w stylu vintage

W przypadku mężczyzn styl vintage wygląda naprawdę bardzo stylowo. Polega on przede wszystkim na noszeniu ubrań robiących wrażenie znoszonych. Tego typu stylizacja sprawia wrażenie szorstkiej, a co za tym idzie męskiej. W ruch powinny przede wszystkim ubrania klasyczne. Jeśli chodzi o spodnie, to sprawdzają się chinosy i rzecz jasna zawsze modne dżinsy. Marynarki i sweterki wycinane w tak zwany serek zaprezentują się na mężczyźnie niezwykle korzystnie. Zaprezentują się tak zwłaszcza w towarzystwie jednokolorowych koszul lub koszul w kratę, w grochy lub we wzroki. Na bardziej luźne wyjścia natomiast można postawić na tradycyjne, jednokolorowe T-shirty. Nie zaszkodzi założyć też kapelusz zamiast czapki, który przy współczesnych trendach pasuje do poważniejszej, jak też luźniejszej stylizacji. Kolory wszystkich tych ubrań powinny odznaczać się bardziej pastelowymi, niż wyostrzonymi barwami. 

5.0/5(1 votes)

Comments

You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.