msgbartop

Stać Cię na odrobinę luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny? Nie chcesz wtapiać się w tłum podczas spaceru po mieście, nosząc ubrania z sieciówek? Wolisz modę outlet? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. Na stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane ekskluzywne ubrania dla Ciebie, Twojego męża i Waszych dzieci. Każdy wpis został opatrzony zdjęciem i informacją o cenie, dzięki czemu od razu widzisz, który ciuszek może Cię zainteresować. Nie zapomnij kliknąć w ikonkę kanału RSS (na górze po prawej), aby śledzić kolejne markowe produkty opisywane na naszej stronie.
msgbarbottom

31-01-2017 Jak dobrać dżinsy do figury?

jeansy.jpg

Dżinsy, czyli spodnie, które nigdy nie wychodzą z mody. Dokonały w modowym świecie prawdziwego przewrotu. Pasują do każdego bez względu na wiek czy figurę.

 

Czas dżinsów

Dżins to materiał z tkaniny bawełnianej wykonanej w splocie skośnym. Ten rodzaj spodni zaprojektował z dziewiętnastym stuleciu Levi Strauss. Przeznaczone jako spodnie sportowe i robocze szybko stały się spodniami wyjściowymi, które sprawdzały się dosłownie na każdą okazję. Materiał stał się na tyle popularny, że oprócz spodni zaczęto z niego wykonywać między innymi kamizelki, katany oraz koszule. Swój zazwyczaj niebieski kolor zawdzięczają barwnikowi błękitnego indygo. W związku z tym, że dżinsy stały się spodniami znanymi i lubianymi, okrzyknięto je ikoną popkultury dwudziestego stulecia. W dwudziestym pierwszym wieku nie tracą one swojej wysokiej rangi wśród odzieży.

 

Przegląd dżinsów

            Choć trendy w modzie zmieniają się co roku, to dżins wciąż pozostaje stylowy. Warto zainwestować w kilka par dżinsów, które na pewno się przydadzą. Oto przegląd fasonów spodni dżinsowych:

 

1. Spodnie dżinsowe o zwężanych nogawkach:

Najbardziej modny typ dżinsów wyróżnia się zwężanymi nogawkami. Pasują do osób o szczuplejszej sylwetce, choć osoby krąglejsze też mogą je założyć, najlepiej ze szpilkami. Długość tych spodni kończy się zazwyczaj na kostkach.

 

2. Spodnie dżinsowe typu rurki:

Rurki to bardzo dopasowane spodnie. W tego rodzaju dżinsach powinny chodzić osoby szczupłe. Można je spotkać w wariancie przed kostki lub za kostki.

 

3. Spodnie dżinsowe o poszerzanych nogawkach:

Najbardziej lubiany typ dżinsów wyróżnia się poszerzanymi nogawkami. Pasują do osób o krąglejszej sylwetce. Długość tych spodni zazwyczaj sięga butów.

  

4. Spodnie dżinsowe typu dzwony:

Dzwony to fason dżinsów z minionych lat, ale wciąż gromadzi wokół siebie rzeszę fanów. Sprawdza się u osób z masywnymi udami i biodrami. Długość tych spodni nachodzi na buty.

 

5. Spodnie dżinsowe o prostych nogawkach:

Najbardziej klasyczny typ dżinsów wyróżnia się prostymi nogawkami. Pasują one do każdego. Najodpowiedniejsza długość tego rodzaju spodni to taka, która lekko zakrywa buty. 

No votes yet

Comments

You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.