msgbartop

Stać Cię na odrobinę luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny? Nie chcesz wtapiać się w tłum podczas spaceru po mieście, nosząc ubrania z sieciówek? Wolisz modę outlet? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. Na stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane ekskluzywne ubrania dla Ciebie, Twojego męża i Waszych dzieci. Każdy wpis został opatrzony zdjęciem i informacją o cenie, dzięki czemu od razu widzisz, który ciuszek może Cię zainteresować. Nie zapomnij kliknąć w ikonkę kanału RSS (na górze po prawej), aby śledzić kolejne markowe produkty opisywane na naszej stronie.
msgbarbottom

11-04-2017 Hipsterka – kobieta niebanalna

hipsterka-kobietaniebanalna.jpg

Niektórzy przechodząc przez ulicę potrafią wstrzymać ruch. Dzieje się tak przeważnie, gdy przechodzi ktoś, kto wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem.  Wbrew pozorom, wyróżniając się nie trzeba wzbudzać tylko negatywnego wrażenia, ale też pozytywne. W pełnym banalności świecie warto postawić na niebanalność.

 

Czas na hipsteriadę

Jako hipsterów określa się osoby, które wykazują niezależność i ironię wobec głównego  nurtu mainstreamu. Kładą oni nacisk na kreowanie pełnego indywidualności wizerunku. Przykładowo w sposobie ubierania się hipster nie podąży za najnowszymi trendami, a za swoją wizją. Fascynuje się przeważnie sztuką i rzemiosłem, czerpiąc z nich inspiracje do tworzenia swojej pełnej ekspresji i wyrażenia siebie stylizacji.

 

W barwach vintage

Vintage, określane jako nowoczesna starość, stanowi trend, który z racji swojej popularności stał się stylem. Osoby podążające za stylem vintage noszą rzeczy z innej epoki, rzeczy stylizowane na innej epoce i nowe rzeczy w połączeniu ze starymi rzeczami. Jako vintage funkcjonują przeważnie stroje sprzed dwóch dekad. Tym sposobem obecnie w nurcie tym królują lata 70-te, lata 80-te i lata 90-te. Szalone lata 70-te to fryzury robione na afro, kolorowe makijaże, spodnie typu dzwony oraz egzotyczne sukienki i spódnice w etniczne wzory. Pompatyczne lata 80-te to natapirowane włosy, ostry makijaż, wszelkie kolory, szerokie ubrania. Frywolne lata 90-te to naturalne włosy, umiarkowany makijaż, żywiołowe ale też stonowane barwy, jeansowe i skórzane ubrania w wąskim kroju.

 

Co nosi kobieta-hipsterka

Kobieta uchodząca za hipsterkę nie zainteresuje się zbytnio ubraniami robionymi maszynowo i masowo. Zarówno ciuchy z sieciówek, jak też od uznanych projektantów przeważnie nie przykuwają jej uwagi, ewentualnie od bardzo awangardowych projektantów. Kobieta uchodząca za hipsterkę najbardziej zainteresuje się ubraniami robionymi ręcznie i indywidualnie. Innymi słowy zdecyduje się ona na styl vintage, bo decydując się na niego, decyduje się na niebanalność i prowokacyjność.  

No votes yet

Comments

You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.