msgbartop

Stać Cię na odrobinę luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny? Nie chcesz wtapiać się w tłum podczas spaceru po mieście, nosząc ubrania z sieciówek? Wolisz modę outlet? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. Na stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane ekskluzywne ubrania dla Ciebie, Twojego męża i Waszych dzieci. Każdy wpis został opatrzony zdjęciem i informacją o cenie, dzięki czemu od razu widzisz, który ciuszek może Cię zainteresować. Nie zapomnij kliknąć w ikonkę kanału RSS (na górze po prawej), aby śledzić kolejne markowe produkty opisywane na naszej stronie.
msgbarbottom

29-04-2015 Ubrania używane a świat mody

shirt-428620_640.jpgGdy w butikach trudno znaleźć ciekawe kreacje, a ceny ciekawych ubrań przerastają nasze możliwości, szansą na stworzenie dla siebie ciekawej kreacji staje się odzież używana.Coraz większa ilość sklepów, w których ubrania z drugiej ręki są oferowane w wyjątkowo niskiej cenie oraz szeroki asortyment to największe zachęty dla miłośników mody, którzy szukają w takich miejscach ciekawych inspiracji dla siebie. Read more..

30-07-2014 Ciekawe dodatki do letnich stylizacji

piescionek.jpg

W wakacje obowiązuje nas większa swoboda, w porównaniu np. z biznesowym dress codem. Inaczej ubierzemy się też na randkę, na imprezę rodzinną. Na urlopie, niezależnie, czy zmierzamy na plażę czy na imprezę ze znajomymi częściej i chętniej zakładamy zwiewne sukienki, krótkie spódniczki i bluzki z dekoltem. Dobrze, jeśli tego typu stylizacje opatrzymy biżuterią, która doda nam uroku. Co warto nosić do wakacyjnych stylizacji? Wybieramy niezbędne dodatki! Read more..