msgbartop

Stać Cię na odrobinę luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny? Nie chcesz wtapiać się w tłum podczas spaceru po mieście, nosząc ubrania z sieciówek? Wolisz modę outlet? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. Na stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane ekskluzywne ubrania dla Ciebie, Twojego męża i Waszych dzieci. Każdy wpis został opatrzony zdjęciem i informacją o cenie, dzięki czemu od razu widzisz, który ciuszek może Cię zainteresować. Nie zapomnij kliknąć w ikonkę kanału RSS (na górze po prawej), aby śledzić kolejne markowe produkty opisywane na naszej stronie.
msgbarbottom

22-06-2012 Torebka CHain Detail Bag (Chanel) - 7620 zł

thumb_torebka-chanel.jpgDamska torebka Chanel Vintage Chain Detail Bag firmy Chanel w kolorze kremowym to dodatek dla wszystkich pań ceniących niebanalne ekskluzywne produkty od światowej sławy projektantów. Jest to torebka vintage, może zatem mieć pewne niedoskonałości, które i tak są w zasadzie niedostrzegalne. Read more..

22-06-2012 Torebka skórzana (Chanel) - 15275 zł

thumb_torebka.jpgTorebka firmy Chanel wykonana została z szarej, pikowanej skóry jaszczurki. Posiada długi paseczek, wykonany również z szarej skóry, ale przeplatany ze złotym łańcuchem. Torebka zapinana jest na zapięcie, które ma kształt logo firmy Chanel - dwóch odwróconych tyłem do siebie liter C. Read more..