msgbartop

Stać Cię na odrobinę luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny? Nie chcesz wtapiać się w tłum podczas spaceru po mieście, nosząc ubrania z sieciówek? Wolisz modę outlet? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. Na stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane ekskluzywne ubrania dla Ciebie, Twojego męża i Waszych dzieci. Każdy wpis został opatrzony zdjęciem i informacją o cenie, dzięki czemu od razu widzisz, który ciuszek może Cię zainteresować. Nie zapomnij kliknąć w ikonkę kanału RSS (na górze po prawej), aby śledzić kolejne markowe produkty opisywane na naszej stronie.
msgbarbottom

27-02-2013 Piękno ukryte w diamentach

biustonosz

Adrianna Lima to aniołek bieliźniarskiej firmy Victoria's Secret. To właśnie ona miała przyjemność prezentować najdroższy model biustonosza tej firmy, który wysadzany był różnego rodzaju kamieniami – w sumie było ich 3900 sztuk.

3575 to czarne diamentami, 117 to jedno karatowe okrągłe diamenty i 34 to rubinami. Czarne diamenty są rzadkością na świecie, a ich wartość jest dużo większa niż białych diamentów. To sprawiło, że prezentowana przez Adriannę bielizna kosztowała, bagatela,  ponad 5 milionów dolarów!

No votes yet

Comments

You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.